kwiecień 2018

Data: 15.04.2018
Czas rozpoczęcia: 9:00
Otwarcie Ogrodu Botanicznego

W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego zostanie otwarty na nowy sezon. O godzinie 12:00 w Muzeum Ogrodu Botanicznego odbędzie sie wernisaż wystawy Lecha Kolasińskiego "Obrazy które wzrastają".

Ogród będzie czynny codziennie, w godzinach 9:00 - 19:00, szklarnie 10:00 - 18:00 za wyjątkiem piątków, kiedy będą zamknięte.

Ceny biletów nie ulegają zmianie. W okresie wiosny i lata utrudniony może być dostęp do niektórych części arboretum oraz alpinarium ozdobnego w związku z modernizacją nawierzchni ścieżek i przebudową stawu - przepraszamy za ewentualne niedogodności. Prace te związane są z realizacją projektu "Holenderka - Ochrona rzadkich gatunków roślin ex situ poprzez remont szklarni "Holenderka" oraz przebudowa ścieżek edukacji przyrodniczej na terenie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego".