Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

15.05.2024
W miniony piątek w Ogrodzie Botanicznym UJ miała miejsce część obchodów z okazji 660-lecia istnienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.05.2024
Miło nam jest poinformować, że Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał finansowanie projektu inwestycyjnego pn. „Odbudowa budynku oranżerii na terenie Ogrodu Botanicznego wraz z rozbudową o pomieszczenia gospodarcze i techniczne przy ul. Kopernika 27 w Krakowie”.
więcej o Projekt „Odbudowa budynku oranżerii na terenie Ogrodu Botanicznego wraz z rozbudową o pomieszczenia gospodarcze i techniczne przy ul. Kopernika 27 w Krakowie”
Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym

08.05.2024
więcej o Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym
Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym"

08.05.2024
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z niepełnosprawnościami do udziału w naszym wyjątkowym konkursie plastycznym!
więcej o Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym"
Otwarcie Ogrodu w weekend majowy 2024

W okresie tegorocznej majówki Ogród Botaniczny będzie otwarty codziennie.
więcej o Otwarcie Ogrodu w weekend majowy 2024